ovarsa-logo

E-ticaret Sitesi Seçimi için neler yapmalısınız?

  • 07-02-2021
  • 93 kez okundu.
Devamı için tıklayın!

E-ticaret Sitesi Seçimi için neler yapmalısınız?

"E ticaret" - terimin kendisi 21. yüzyılda yaşayan hiç kimseye yabancı olmayacak. E-ticaret geçmişini izlerseniz, ilk e-ticaret işleminin yapıldığı 1994 yılına kadar uzanır. O zamandan beri e-ticaret küresel olarak büyük bir hızla büyüdü. Amazon, Alibaba, ebay, Flipkart vb. E-ticaret devleri internet pazarına büyük ölçüde girmiş ve perakende sektörünün tüm konseptini değiştirmiştir. Türkiye'de online mal satın alan kişilerin 2020 e-ticaret hacmi 91 milyar 700 milyon lira oldu. E-ticaret hacmi 2020 yılının ilk 6 ayında geçen yılın aynı dönemine göre yüzde 64 arttı. GSYİH e-ticaret geliri ile tüm zamanların en yüksek seviyesinde. Bu, 2020 boyunca tüm perakende satışların yaklaşık% 17,8'ini oluşturdu. bu süre zarfında da önemli ölçüde artmıştır. 2020'de Türkiye'de evden alışveriş yapanların % 82'sinden fazlası online alışveriş yaptı.

Peki e-ticaret tam olarak nedir? Çevrimiçi bir işlem, ürün ve hizmetlerin satın alınması veya satılmasıdır. Bununla birlikte, yalnızca alım veya satımla sınırlı değildir, aynı zamanda internet bankacılığı, ödeme ağ geçitleri, çevrimiçi biletleme vb. Online alışveriş süreci o kadar basitleşti ki, sadece akıllı telefonunuzu internete bağlayarak aklınıza gelen herhangi bir ürünü arayabilirsiniz.

 Peki e-ticaret sizin için nasıl erişilebilir hale getirildi? 

Ürünlerini satmak isteyen her firma veya kuruluş, bunu internet üzerinden bilgi ve fon transferi yoluyla online alışverişi kolaylaştıran bir e-ticaret sitesi üzerinden yapmaktadır. E-ticaret web sitesi geliştirme, ürünleri başla şehir veya ülkelerdeki yeni müşterilere tanıtmanıza yardımcı olabilir. Kendi web sitenizin olması size büyük faydalar sağlar. Kısacası ürünlerinizi okyanus büyüklüğünde bir müşteri portföyüne ulatırmak için bir e-ticaret sitesine ihtiyacınız olacak. İzmir'de bulunan ofisimizden tüm Türkiye'ye kullanımız kolay ve müşteri odaklı alışveriş için tasarlanmış; profesyonel E-ticaret sistemleri kodlamaktayız.

OVARSA, kalite veya işlevsellikten ödün vermeden sizin için en iyi seçeneğin hangisi olduğuna karar vermenize yardımcı olabilir. On yılı aşkın süredir e-ticaret web sitesi geliştirme işindeyiz ve kendimizi duyarlı, güvenli ve sonuç odaklı web siteleri oluşturmaya kendimizi adadık.

 

Tıklayın bizi arayın!