logo

Biten
Projelerimiz

Hizmet vermeye başladığımız günden bu güne 900'den fazla web sitesi tasarlayıp kodladık, 100'den fazla E-ticaret sistemi kodladık. Yüzlerce logo tasarladık, onlarca Sosyal Medya Hesabı Yönettik. İşin özeti aldımız her işin hakkını fazlasıyla verdik. Bizi biz yapan aşağıda ki referanslarımıza sonsuz teşekkür ederiz.

900+ web sitesi 100+ E-ticaret sitesi Tasarlayıp kodladık...

Referanasları inceleyin!

Biten projelerimiz...


Bizi gerçekten tanımak istiyorsanız; Aşağıda yer alan müşterilerimizi haberimiz olmadan arayıp hakkımızda referans isteyebilirsiniz.
İŞTE BU KADAR ŞEFFAF VE NETİZ!

Web Tasarım

Tatvan Can Hastanesi

Özel Tatvan Can Hastanesi teknolojik ekipman ve alt yapısı ile sizlere online hizmet alt yapısı sunuyor. Online randevu alabilir sonuçlarınızı  takip edebilirsiniz. Sizlere daha konforlu bir sağlık anlayışı ile yaklaşmak adına teknolojik profesyonelce tasarlanmış ve kodlanmış Tatvan Can Hastanesi web sitesi mutfağımızda hazırlandı.Web Tasarım

Ece Pırlanta

Tasarım aşamasından son ana kadar her detayı ince ince işleyen, Avrupa ve Asya pazarında çözüm ortaklarına pırlanta ve mücevher üretimi yapan Ece Pırlanta kurumsal web sitesi OVARSA ekibi tarafından aynı titizlikle ince ince kodlandı.

E-ticaret

Sem Butik

Sezonun en şık ürünlerini, Sema Çelik hanımın sahibi olduğu Sem Butik online alışveriş mağazasında kendini iyi hisetmek isteyen hanım efendiler ile buluşturduk. 

E-ticaret

Selin Coffee

Kahve severlere; kendine özel kavurması, eşsiz aromaları ile üretimin her alanında kendi adına yakışır kalitesini ortaya koyan Selin Coffee E-ticaret deneyimine OVARSA E-ticaret alt yapısı ile müşterilerine online alışveriş deneyimini yaratıyor.

Web Tasarım

Kimyon Catering

Zamanın değerli olduğunu bilen ve bu amaçla insanlara değerli vakitlerinde yemek yemekten zevk alacakları ürünler ortaya çıkaran Kimyon Catering kurumsal web sitesi ve kurumsal kimlik yaratımı için OVARSA ekibine güvenerek, rakipleri arasında fark edilmeyi başardı.

Web Tasarım

Bakkal Bant Kauçuk

Bant ekleri uzatma, kısaltmaları, daraltmaları, ve ikinci el konvekyör bantları verilen ölçülerde birleştirip, kopan bantlarınızı yerinde sıcak pres (vulkanize) yapan Bakkal Bant Kauçuk hizmetteki 28. yılını kurumsal web sitesi ile taçlandırdı.

Web Tasarım

Ofis Çözümleri

İzmir, Adana ve Mersin lokasyonlarında sanal ofis hizmetleri veren OOFİS kurumsal web sitesi arayışında son noktayı OVARSA da koydu.

Web Tasarım E-ticaret

Şelale Çay Kazanı

Şelale Çay Kazanları Kurumsal web sitesi ovarsa ekibi tarafından itina ile hazırlandı.

Web Tasarım

Üstadı Çiğköfte

Üstadı çiğköfte sektörünün üstadı olarak sizleri benzersiz ve lezzetli bir yolculuğa çıkarmak için var gücü ile çalışmaya devam ediyor, kurumsal web sitesi tasarım ve kodlaması ile çalışmaya başladığımız Üstadı çiğköfte Dijital Pazarlama alanında ovarsa ekibi ile büyümeye devam ediyor.

Bizi Arayın!
TEKLİF AL