logo

Neler
Yapıyoruz
Hizmetlerimiz

Kurumsal Web Tasarım E-Ticaret Sistemleri Bulut Tabanlı Sektörel Yazılımlar

Hizmetlerimizi Keşfet!

Neler Yapıyoruz!

Bizde iş önceliği yok çünkü yaptığımız tüm çalışmaları kendimiz yapıyoruz tasarlayıp kodluyoruz, Web sitesinden E-ticaret sitesine, İşinize Özel Bulut Tabanlı Yazılımlardan Sosyal Medya Yönetimine bütün çalışmaları kendi mutfağımızda hazırlıyoruz ve uyguluyoruz.

İşini internete taşı!

E-TİCARET SİSTEMLERİ

Siz hala işini internete taşımayanlardan mısınız? Ya da geliştirilmekten aciz hazır eticaret yazılımları başınızımı ağrıtmaya başladı? OVARSA geliştirdiği pazaryeri entegrasyonlu, profesyonelce tasarlanmış, önde de gelen ödeme alt yapılarını barındıran; E-ticaret yazılımları ile sizi tüm Türkiye'ye açıyor. İşini büyütmek ya da geliştirmek adına; en kolay şekilde büyük bir pazara açılabileceğiniz, tamamiyle kendimize ait, kolay yönetilebilir, online alışveriş alt yapımız ile sizde değişen dünyaya ayak uydurun...

Hayalinde ki web sitesine sahip ol!

KURUMSAL WEB TASARIM

İşinize uygun, internet sitenizi ziyaret eden müşterilerinizin aradıkları şeyleri; en kolay şekilde bulabilmeleri için, her detayını düşünerek, karmaşıklıktan uzak, profesyonelce hazırlanmış mobil ve tüm cihazlarla uyumlu kurumsal web sitesi üretiyoruz. Daha önce bir web sitesi deneyimi yaşadıysanız ve bu deneyimden memnun kalmadıysanız ya da şuana dek hiç web sitesi sahibi olmadıysanız geç kalmadınız! Sizleri bu büyük pazarda müşteri kazanma ipuçlarını vererek yeni pazarlara ve müşterilere kavuşmanız için elimizden gelenin en iyisini yapıyoruz. Sonuç odaklı web tasarım İzmir, Manisa, Muğla ekibi olarak günün 24 saati sizler için çalışıyoruz.

Müşteri Hizmetleri
Yardıma mı ihtiyacınız var?
TEKLİF AL