OVARSA

Hakkımızda

OVARSA; 2010 yılında kurulan, birçok iş ortağına hizmet verirken; kendi ürünleriyle de her geçen gün büyüyen, büyürken ilk günkü enerjisini hiç kaybetmeyen bir ekip.

Deneyim odaklı tasarımcılar, sürdürülebilir kodlama yapan yazılımcılar ve kullanılabilir ürünler için çalışan proje yöneticileri ile fikirlerinizi hayata geçirmek için çalışıyoruz.

OVARSA, en çok ihtiyaç duyduğunuz yerde stratejik destek ve yönlendirme sağlamak için hazır bulunan yetenekli bir ekibe sahiptir. Web sitesi tasarımı ve Yazılım geliştirme, UX dijital stratejisi, Mobil Uygulama, e-Ticaret, Grafik Tasarım ve Sosyal medya yönetimi gibi ürettiğimiz işlerimizle; işletmenize olağanüstü dijital deneyimler sunuyoruz.

Manisa merkezli ve İzmir ve Muğla'da bulunan ofislerimizde dijital uzmanlardan oluşan ekibimiz sektörlerini biliyor. En çok ihtiyaç duyduğunuz anda stratejik rehberlik, teknik destek ve dijital yönlendirme sağlayarak kurum içi ekibinizin bir uzantısı olarak çalışıyoruz.

Dijital sorunlarınızı çözüyor ve sizi büyüme yoluna koyan bir strateji oluşturuyoruz.

2010 yılından geldiğimiz güne kadar geçen süreçte birlikte yürüdüğümüz bizlere referans olacak mutlu müşterimize bizleri sorabilirsiniz. Biz bu kadar şeffaf ve netiz.

Yapılan grafik tasarım
6000 +
Teslim edilen web sitesi
750 +
Yılı aşkın tecrübe
12 +
Tamamlanmış büyük proje
90 +
Whatsapp iletişim.