Temmuz ayına özel smile-heart Web sitesi tasarımında %50 indirim fırsatı !

Web Tasarım

Karya Stone

Kırık beyaz renkteki taşıları ile verdiği doğal ve estetik görüntü sayesinde, yüzlerce yapının parmakla gösterilmedir. Karyastone kurumsal web sitesini taşlarından aldığımız ilham ile tasarlayıp kodladık.

dondur-dunya-beni Karya Stone
dondur-beni Tiger Lojstik

Tiger Lojstik

Uluslararası taşıma, belirli bir yerden bir varış noktasına hareketi içeren nakliye hizmeti türüdür. Bu taşımacılık türü, bugünlerde en çok konuşulan konulardan biri haline gelmiştir. Bu nedenle, uluslararası taşımalarda dikkatli olmak çok önemlidir. Uluslararası nakliye, özellikle gümrük işlemleri ve ür&u...

Lia Fruit Ldt

Sağlıklı yaşam için üretilen yüksek kaliteli ürünleri tüm dünyaya tazeliğini kaybetmeden ihraç eden Lia Fruit Ldt. Şti. Kurumsal web sitesi tasarımı ve kodlaması, firmanın kurumsal kimliğine uygun olarak özenle hazırlandı. 

dondur-dunya-beni Lia Fruit Ldt
dondur-beni Ortaköy

Ortaköy

4 subay tarafından sektördeki eksiklikleri tamamlamak ve gelişmelerin sürekliliğini sağlamak amacıyla kurulan Ortaköy Marine kurumsal web sitesi mutfağımızda hazırlandı.

Ece Pırlanta

Asya ve avrupada onlarca pırlanta ve mücevher üreten firmaya tasarım ve üretim ile destek veren Ece Pırlanta kurumsal web sitesi OVARSA ekibi tarafından özenle hazırlandı.

dondur-dunya-beni Ece Pırlanta
dondur-beni HERA HEALTH CLINIC

HERA HEALTH CLINIC

Türkiye, son yıllarda sunduğu kaliteli sağlık hizmetleri, deneyimli sağlık profesyonelleri ve uygun maliyetleriyle sağlık turizminin öncü destinasyonlarından biri haline gelen HERE HEALTH CLINIC kurumsal web sitesi. kurumsal rengine uygun olarak tasarlanıp kodlandı.

F Cihaner

Sporu çok seviyorum ve bir Triathletim! İnsanların da daha sağlıklı ve aktif bir yaşam biçimi benimsemeleri için elimden gelen her şeyi yapmaya hazırım diyen F. Cihaner kişisel web sitesi OVARSA mutfağında hazırlandı.

dondur-dunya-beni F Cihaner
dondur-beni Senta Silikon

Senta Silikon

Amerika menşeli Senta Silikon kurumsal web tasarım hizmetini okyanus ötesinden Türkiye'den OVARSA'dan aldı.

Norm Concept

Norm Concept, Kuzey Amerika merkezli tasarım odaklı bir sözleşmeli mobilya distribütörüdür. On yıllık bir deneyime sahip olduktan sonra, ABD tasarım endüstrisine çeşitli yüksek kaliteli mobilyalar sunmayı hedeflerken firmayı ABD piyasasında yükselten kurumsal web sitesi için OVARSA ile çalıştı.

dondur-dunya-beni Norm Concept
dondur-beni Bioex A.Ş.

Bioex A.Ş.

%100 YERLİ Üretimimiz, BİOEX Hızlı Fermantasyon, Sıfır Atık Endüstriyel Kompost Makinesi Sistemleri organik atıkların oluştukları yerde geri dönüştürülerek ekonomiye kazandırılması için Kurucu Mühendislerimiz tarafından 3 YILLIK BİR AR-GE çalışması ile geliştirilmiş ve tasarlanmıştır. En iyi web tasarım firması a...

Ubitech

Firmaların ihtiyaçlarını gidermeyi, yenilikçi çözümler ve son teknoloji ile işletmenizi bir adım öteye taşırken, yeni, dinamik, akılcı, ilerici çözümler sunan Ubitech kurumsal web sitesi için OVARSA'yı tercih etti.

dondur-dunya-beni Ubitech
dondur-beni Foucher A.Ş.

Foucher A.Ş.

Foucher A.Ş. 2022 yılında İstanbul’da kurulmuş olan Şirketimizin ana faaliyet alanı, yerli ve yabancı uluslararası denizyolu taşımacılığı şirketlerine STS operasyonları ile destek vermektir.  Foucher Kurumsal Web Sitesi için OVARSA'yı tercih etti.   

Lima Clinic

Profesör Doktor Haşmet Mesut Özsoy yönetiminde Türkiye'de ilk defa kök hücre tedavisi yöntemiyle saç ekimi uygulaması yapan Lima Clinic kurumsal web sitesi OVARSA ekibi ile özenle hazırlandı.

dondur-dunya-beni Lima Clinic
dondur-beni Renopsis A.Ş.

Renopsis A.Ş.

2018 yılında Aydın ADÜ Teknokent’te kurulan Şirketimiz; biyo teknoloji sektöründe endüstriyel olarak mikroorganizmalar ve enzimlerini üretimi konularında faaliyet göstermektedir. Kurumsal web sitesini çok dil özellikli olarak hazırladık.

Akvaryum Otel

Kendine ait iskelesi ve mavi bayraklı koyu ile İzmir'in son zamanlarda en gözde turistik içesinde hizmet veren Butik Akvaryum Otel kurumsal web sitesi Karaburu'nun mavi ve kahverengisi ile harmanlanıp hazırlandı.

dondur-dunya-beni Akvaryum Otel
dondur-beni Arslan Yapı Sistemleri

Arslan Yapı Sistemleri

İstanbul'da müşterilerine Kış bahçesi ve katlanır cam hzimeti veren Arslan Yapı Sistemleri web sitesi kurumsal kimliğine uygun tasarlanıp kodlandı.

Teklif al butonunu tıkla bilgileri doldur, size dönüş yapalım.

Web tasarım / yazılım ihtiyacınız mı var?